TheTitans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clanımızın Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR

3 posters
YazarMesaj
circee
Acemi
Acemi
circee

WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR Empty
MesajKonu: WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR   WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 4:18 am

Adım Adım 75 Warior Skilli Nasıl Açılır :

1. Adım : LUFERSON veya EMC'deki WarRior MasteR'İne gideceksiniz.

WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR 75skil10

2. Adım : Ardından Nostrodamus of Contempation'a tıklayacaksınız.

WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR 75skil11

3. Adım : Görevi alacaksınız. Burada mavi itemi alabilmek için 50 Ton Meat , 20 magic hammer , 1 lesath toplamanız gerekiyor. Bunları temin ettikten son bunları WarRioR MasTeR'ine verip mavi itemi alacaksınız.

WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR 75skil12

4. Adım : Mavi itemi aldıktan sonra laiba veya linarttan ikinci görevi alacaksınız

WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR 75skil13

5. Adım : Magic Jewel Powder için : 10 crude safir, 10 opal, 10 crystal gerekmektedir ve aynı zamanda bu Magic Jewelden 3 tane, demek ki bu da 30 safir, 30 opal, 30 crystal eder.

WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR 75skil14

Bunları hallettikten sonra, mavi itemimiz ve 3 Magic Jewel Powderimizle WarRioR Master'ine gidip görevleri teslim edioruz, üzerine de size afiyet 10 milyon veriyorsunuz ve SkilLiniz Açılmış oluyor. Hayırlı olsun.

Bu resimli anlatımı hazırlayan ve www.frmalev.net'te yayınlayan Hozukcan'a teşekkürler.
TheRaPSoNLee61
Usta
Usta
TheRaPSoNLee61

MesajKonu: Geri: WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR   WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 2:55 am

abla hadi kopyalıonda okumuonmu altta imzayı sil pls ^^ Very Happy caktırma ii paylaşm:D
Paradox(Serhat)
Bağımlı
Bağımlı

MesajKonu: Geri: WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR   WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR EmptyCuma Ekim 17, 2008 8:35 pm

Allahın iznıyle Bende Acacam Very Happy:D

WARIOR 75 SKİLLİ NASIL AÇILIR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-